O mně

Moje vize:

Každý máme jedinečný soubor darů, který čeká na to, aby byl objeven a využit. Jsem přesvědčena, že když ho objevíme, můžeme být šťastní a skvěle si svůj život užít. A současně také přispět k tomu, aby nám všem tady na Zemi bylo lépe. Každý svým dílem, každý svou cestou a svým talentem a darem. 

A také věřím, že jsme se narodili v té nejšťastnější části planety a máme svůj život zcela ve svých rukou. Věřím, že když za něj přijmeme zodpovědnost, uvědomíme si, co konkrétně v každé oblasti života chceme a z těchto cílů a uděláme prioritu, pak jich dosáhneme.     

Současně věřím, že každá, byť sebetěžší zkušenost má svůj smysl. Pokud ji nahlédneme konstruktivně, může být nesmírně důležitým ukazatelem na naší cestě. Ukazatelem, který nám dá jasný signál, co chceme a co nechceme. A pokud touto sebereflexí projdeme, máme jedinečnou šanci plně využít moudrosti, která z ní vyplývá.

Věřím tomu, že můj úkol tady na Zemi je pomoci ostatním jejich dary a cíle v každé oblasti jejich života najít a podpořit je v jejich naplňování. 


Je to činnost, která mě naplňuje radostí.
 

Můj příběh:

Moje životní cesta je barevná. Baví mě pohybovat se v různých prostředích a plnit si sny, ať už malé nebo ty, které se zdají být zpočátku nedostižné. Baví mě starat se o mého syna i pracovat pro organizaci, která pomáhá zlepšovat vzdělávání našich dětí. 

Jak to všechno začalo:

Po gymnáziu jsem mohla studovat prakticky cokoliv. Tato nevyhraněnost mi příliš nepomohla.

Po promoci na VŠE jsem s čerstvým diplomem v kapse a znalostí 2 světových jazyků začala pracovat v čajovně, abych poté procestovala celý svět a prošla všemi pracovními prostředími - od byznysu, přes mezivládní organizace, státní správu až po neziskovky. 

Na své cestě jsem se naučila, že pokud si ujasním konkrétní cíl, at´ už malý nebo takový, který se zdá v tu chvíli i zcela nepravděpodobný, vždycky najdu cestu, jak ho zrealizovat. Díky tomu jsem třeba pracovala pro OSN. Nebo procestovala celý svět, pomáhala přitom lidem a byla za to dobře zaplacená. Anebo se naučila další jazyk za 6 měsíců.

 

Jsem přesvědčena, že schopnost najít cestu ke svému cíli a realizovat si své sny máme všichni.

A uvědomila jsem si, že úplně nejvíc mě těší pomáhat ostatním nacházet JEJICH sny, přeměňovat je v cíle a podporovat je v jejich dosahování. 

Z vlastní zkušenosti vím, že možné je opravdu všechno.

Kontaktujte mě:

Email:      hana.krupanska@seznam.cz

Telefon:   + 420 737 579 961